Z przyjemnością informujemy, że nasze Centrum rehabilitacji w NCM Okoklinik Warszawa Ursus wzbogaciło się o nowy sprzęt zabiegowy, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować Państwu jeszcze szerszą ofertę.
Są to m.in.:

-UGUL – czyli kabina do rehabilitacji, niezbędna w pracy fizjoterapeuty. Dzięki temu, że występuje w kilku wariantach i można dobrać do niej szerokie wyposażenie tj. inki, ciężarki miękkie, podwieszki, pasy, esiki, mankiety, kamasze, bloczki oraz karabińczyki.
-URZĄDZENIE DO ELEKTROTERAPII – która polega na przepuszczeniu przez ciało pacjenta specjalnego prądu elektrycznego, najczęściej realizuje się to poprzez przymocowanie do skóry pacjenta dwóch, lub więcej elektrod pomiędzy którymi płynie prąd. Elektroterapia przynosi znaczącą ulgę przy dolegliwościach bólowych oraz stanach zapalnych, zmniejsza napięcie mięśniowe i wspomaga proces regeneracji tkanek
-URZĄDZENIA DO MASAŻU WIROWEGO KOŃCZYN GÓRNYCH I DOLNYCH – to specjalistyczne urządzenie do hydromasażu za pomocą strumienia wody o regulowanej sile. Pomocne w dolegliwościach bólowych, zmęczeniu układu mięśniowego, stanach pourazowych, opuchliznach, zaburzeniach nerwowych.
-APARAT EKG

-LASEROTERAPIA – zabiegi terapeutyczne wykorzystujące lasery medyczne, czyli urządzenia emitujące skupioną, jednobarwną wiązkę światła. Laser działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, przeciwobrzękowo, wspomaga gojenie i stymuluje mikrokrążenie.
-KRIOTERAPIA – polega na obniżaniu temperatury tkanek w celach leczniczych.
-ZABIEGI ŚWIATŁOLECZNICZE – lampy Sollux wyposażone są w komplet filtrów ze szkła koloru czerwonego i niebieskiego. Szkło koloru czerwonego przepuszcza promienie podczerwone i promienie widzialne czerwone, natomiast szkło koloru niebieskiego przepuszcza głównie niebieskie promienie widzialne.
-ZABIEGI CIEPŁOLECZNICZE

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich naszych usług na stronie: https://www.okoklinik.pl/specjalizacje/rehabilitacja/

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukaj na stronie