Witamy Państwa na stronie Nowoczesnego Centrum Medycznego Okoklinik – Ogólnopolskiej sieci klinik okulistycznych dr n. med. Michała Kamińskiego!

Okoklinik powstało w 2008 roku. To już ponad 10 lat historii ! Ideą było stworzenie sieci klinik okulistycznych specjalizujących się w chirurgii okulistycznej tj. w szczególności operacji zaćmy,  witrektomii i zabiegów przeciw jaskrowych.  Na miejsca swoich oddziałów wybieraliśmy obszary,  w których dotychczas nie było takich ośrodków, a pacjenci musieli wędrować do odległych szpitali lub jak w przypadku witrektomii wyjeżdżać za granicę. W ten sposób stworzyliśmy oddziały i szkoły mikrochirurgii okulistycznej w Małopolsce Zachodniej –oddział w Chrzanowie, w woj. świętokrzyskim – oddział w Kielcach i Pińczowie, województwie opolskim –oddział w Opolu następnie przeniesiony do Krapkowic, w woj. lubuskim oddział w Nowej Soli, w woj. mazowieckim – oddział w Grojcu,  w woj. kujawsko – pomorskim – oddział w Rypinie. Budowaliśmy również kliniki w miastach wojewódzkich z których się wywodziliśmy. I tak powstały placówki w Warszawie, Lublinie, Kielcach.

Bazą naszych klinik jest kadra wywodzącą się z klinik okulistycznych w Katowicach, Warszawie i Lublinie oraz najwyższej jakości sprzęt do operacji i diagnostyki. Podstawą naszego funkcjonowania są kontrakty z NFZ, w zakresie lecznictwa szpitalnego i ambulatoryjnego. Przez 10 lat wykonaliśmy ponad 40 000 operacji zaćmy,  10 000 operacji witrektomii i 5 tys. operacji przeciw jaskrowych. W naszych jedenastu poradniach na terenie Polski przyjęliśmy dziesiątki  tysięcy pacjentów.

Jesteśmy jedną z największych sieci klinik okulistycznych w Polsce.

Nasz główny operator, założyciel i właściciel klinik dr n. med. Michał Kamiński wykonuje rocznie największą liczbę operacji zaćmy w Polsce, zarówno w ramach kontraktu z NFZ jak i komercyjnie tj. około 500 zabiegów zaćmy w miesiącu! 50 zabiegów witrektomii miesięcznie i 20 zabiegów przeciw jaskrowych miesięcznie. Liczby same mówią za siebie.

Od 2017 roku poszerzyliśmy zakres naszych usług o stomatologie. Powstały oddziały stomatologii w Chrzanowie i Warszawie.

Od 2018 rozwijamy na terenie Warszawy świadczenia w innych specjalnościach; dermatologii, ginekologii, ortopedii, logopedii.

Posiadamy salony optyczne w Warszawie i Chrzanowie.

Naszą misja jest świadczenie wysokospecjalistycznych usług medycznych, ulga w cierpieniu i codziennym funkcjonowaniu pacjentom.

Szukaj na stronie